Adria Matrix Axess 670 SL

Obytný vůz na podvozku Citroen pro 5 – 6 osob
Manuální 6ti rychlostní převodovka
Rok výroby 2020
Rozměry: délka 7,4 m, šířka 2,35 m a výška 2,8 m
Dieselový motor s vysokým točivým momentem o výkonu 160 koní
Airbag řidiče a spolujezdce
ABS + ESP
90l nádrž na naftu
140l nádrž na čistou vodu
85l nádrž na odpadní vodu
Autorádio
Elektrické ovládání oken
Centrální zamykání s dálkovým ovladačem
Tempomat
Kabinová klimatizace
2x Isofix Navigace s parkovací kamerou

 

Denní rozložení

Denní rozložení

Noční rozložení

Noční rozložení

V ceně pronájmu nabízíme plynové lahve, dálniční známky pro ČR a Rakousko, neomezený nájezd km v případě pronájmu delšího jak 3 dny, zapůjčení kempingového nábytku, nádobí a dalších základních nezbytností.

Pokud bude pronájem na období delší než 6 dní (včetně), nebudeme účtovat servisní poplatek 1.500 Kč. Minimální doba pronájmu je 3 dny.

K pronajímanému vozidlu Vám stačí řidičský průkaz skupiny B, upozorňujeme však, že minimální věk pro řízení našeho obytného vozu je 21 let. Auto mohou řídit pouze osoby uvedené ve smlouvě.

Pro případné škody na vybavení nebo spoluúčasti při pojistné události slouží kauce 35.000 Kč. Spoluúčast havarijního pojištění je 10 % (minimálně 10.000 Kč).

Obytné vozidlo je vždy před půjčením vyčištěno a vydezinfikováno, s plnou nádrží nafty, doplněnou nádrží na vodu a toaletou připravenou k použití. Při vrácení vozidla si jej od vás převezmeme s plnou nádrží, uklizené, s vyprázdněnou toaletou a nádržemi na vodu. V autě je přísný zákaz kouření a domácí mazlíčky prosím nechte doma.

Bude nám ctí podílet se na Vašich krásných zážitcích..

Máte zájem o pronájem obytného vozu? Rezervujte si jej!

Vyberte v kalendáři požadované období pronájmu. O úspěšném rezervování termínu a následném potvrzení budete informován(a) e-mailem.

Načítá se kalendář...
Powered by Booking Calendar
-
Dostupné
 
-
Rezervováno
 
-
ČekajícíTo show CAPTCHA, please deactivate cache plugin or exclude this page from caching or disable CAPTCHA at WP Booking Calendar > Settings General page in Form Options section.

Číst více